DARMOWE MINIFIGURKI LEGO®

Niby w życiu nie ma nic za darmo, jednak w Internecie z jakiegoś względu brakuje portali, które wynagradzają użytkowników za wykonaną przez nich pracę w postaci aktywności. My wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i stworzyliśmy taki portal, jaki zawsze chcieliśmy użytkować.

Do rzeczy: Jak zdobyć minifigurki? To proste! Dodawaj opinie, recenzje swoich zestawów klocków a za każdą pozytywną informację która poszerzy wiedzę fanów o kolejne fakty i Twoje subiektywne odczucia otrzymasz pieniążki – czyli punkty które możesz wydać na minifigurki LEGO.

Nie szczędzimy pieniędzy na nagrody dla Was, do tej pory zainwestowaliśmy w nie 10 tys. złotych. Chcemy stworzyć kompleksową bazę klocków LEGO i raz na zawsze roztrzygnąć jaki jest najlepszy zestaw LEGO!

Pieniążki możesz zdobyć m. in. za założenie konta, dodanie zestawów do swojej kolekcji LEGO, codzienne logowanie, dodawanie opinii i recenzji o zestawach LEGO.

Jesteśmy gotowi do akcji przydzielania nagród w postaci minifigurek, jednak start portalu planowany jest na grudzień 2022.

Nie czekaj i już teraz zaplanuj jakie elementy kolekcji zdecydujesz przedstawić społeczności fanów LEGO w Polsce.

Pozdrawiamy, zespół POSTAWKLOCKA.PL 🙂

PostawKlocka.pl
Logo
Resetuj Hasło
Porównaj opinie
  • Total (0)
Porównaj
0
Shopping cart